Expedice Jedov

Odpoledne 11. 9. 2018 v 16 hod. za krásného počasí měla naše třída 5. B sraz před školou, kde na nás čekala paní učitelka Chládková s autem, do kterého jsme si dávali tašky a kufry, a paní učitelka třídní Matoušková, se kterou jsme šli pěšky do Jedova.  Cestou jsme hráli poznávací hru. Po příchodu na chatu jsme si vybalili věci a šli jsme na pokoje a pak jsme hráli hry. Potom jsme šli do lesa najít naše staré vzkazy ze 4. třídy pro naši 5. B. Na lavičkách v kruhu jsme si je četli a byl tam i vzkaz od naší bývalé paní učitelky. Všechny nás to dojalo. U táboráku  jsme večer opekli špekáčky. Nechyběla ani stezka odvahy a byla super!  Pak už bylo  22.00 hodin a šlo se spát. Ráno jsme vstávali v 7.30 a  proběhla i rozcvička, na kterou se nikomu moc nechtělo. Před obědem jsme hráli různé hry a poté vyráběli třídní trička. Na oběd byly  buchtičky s krémem. Byly moc dobré. Následoval úklid a pak se odjíždělo domů a někteří šli pěšky.

A tohle je asi vše. Chtěla bych poděkovat paním učitelkám a všem, co tam byli. Bylo to fakt super!

Terka Šanderová

Foto: